Konserin sürprizi ise TEGV Vehbi Koç Vakfı Adıyaman konteyner kentinden gelen çocuk korosunun performansı oldu. Özel bir programla misafir edilen çocukların performansı dinleyicilerden tam not aldı.
Çocuklar umut saçtı
![](https://derinkuyu-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2024/06/cocuklar-umut-sacti-ptiWRcqA.jpg)
hayata renk katan site
Konserin sürprizi ise TEGV Vehbi Koç Vakfı Adıyaman konteyner kentinden gelen çocuk korosunun performansı oldu. Özel bir programla misafir edilen çocukların performansı dinleyicilerden tam not aldı.