‘Sen kendine ne yaptın böyle!’ Ünlü oyuncu rolüne kendini fazla kaptırıp tanınmayacak hale geldi

2103’ten 2022’ye kadar 6 sezon boyunca ekranlara gelen ve şimdiden bir televizyon efsanesi gözüyle bakılan Peaky Blinders dizisi, başrol oyuncularından Paul Anderson’a büyük bir şöhret kazandırmıştı.

YILLARCA OSCAR ADAYI YILDIZIN AĞABEYİNİ CANLANDIRMIŞTI

Şimdilerde Oppenheimer filmindeki rolüyle ödülleri süpüren Oscar adayı yıldız oyuncu Oscar adayı Cillian Murphy’nin ağabeyini canlandıran Anderson, diziyle birlikte hatırı sayılır bir şöhrete ve kazanca kavuşmuştu.

48 yaşındaki aktör, yokluktan gelen ve sonradan büyük suçlara karışarak yükselen bir ailenin anlatıldığı dizide ailenin büyük ağabeyini büyük bir başarıyla canlandırıp eleştirmenlerden de seyircilerden de tam not almıştı.

UYUŞTURUCUYLA YAKALANDI, PARA CEZASIYLA KURTULDU

Ünlü oyuncu aralık ayının sonunda uyuşturucu bulundurmak suçundan tutuklanmış, suçunu kabul ettikten sonra para cezasıyla serbest bırakılmıştı.

Anderson, Londra’nın kuzey batısında, Hampstead’deki lokalinde içki içen bir kişinin barın yöneticisine, aktör dışarı çıktıktan sonra engelli tuvaletinde uyuşturucu gördüğünü bildirmesinin üzerine yakalandı.

SON HALİNİ GÖRENLER İNANAMADI

Mahkemede suçunu kabul eden ünlü oyuncuyu geçtiğimiz gün Londra sokaklarında gezerken görenler gözlerine inanamadı. Hırpani giysileri, dağınık saçları, iyice zayıflamış ve çökmüş yüzüyle oldukça kötü bir görüntü sergileyen aktör hayranlarını üzdü.

BAĞIMLILIK BATAĞINA MI DÜŞTÜ?

Sokaklarda kendinde değilmiş gibi yürüyen ünlü oyuncu bir pastaneden aldığı çörekleri yedi, çok tanınmamak için de bir süre sonra kendini kapüşon takarak gizlemeye çalıştı. Paul Anderson ocak ayında çıktığı mahkemede üzerinde birkaç farklı çeşit uyuşturucu bulundurduğunu ve kullandığını kabul etmişti.

Ünlü oyuncunun bu kötü görüntüsü bağımlılığın pençesine düştüğü şeklinde yorumlandı ve sevenlerini üzdü. Ekranda elde ettiği başarıdan sonra bir de filmi çekilecek olan Peaky Blinders’ın yapımcılarının son gelişmelerden sonra Paul Anderson’ı kadrodan çıkarabilecekleri konuşuluyor.

BU GİDİŞLE FİLMDEKİ ROLÜNÜ DE KAYBEDECEK

Kaynaklar senarist Steven Knight’ın hala senaryoyu yazdığını söylüyor. Paul Anderson’ın karakteri olmadan filmin çıkmaza gireceğini söyleyen kaynaklar yine de bu olanlardan sonra ünlü oyuncunun hiçbir şey yokmuş gibi rolüne devam etmesini de imkânsız görüyor.

AVUKATTAN TUHAF SAVUNMA: ROLÜNE KENDİNİ ÇOK KAPTIRDI

Paul Anderson’ın avukatı mahkemede oyuncunun Peaky Blinders dizisinde canlandırdığı karaktere kendini fazla kaptırdığını söylemiş “Müvekkilim dizide sık sık uyuşturucu kullanırken görülen boksör cehennem zebanisi Arthur rolüne girmekten kendini alamadı” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x