Serenay Sarıkaya, Mert Demir’in konserinde görüntülendi

Serenay Sarıkaya ve Mert Demir aşkı belgelendi. Önceki gece Cahide Palazzo’da sahne alan Mert Demir, sahne öncesi sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın sürprizi ile karşılaştı.

Sevgilisinden habersiz kulise gelerek sürpriz yapan Sarıkaya, Mert Demir sahneye çıktığı anlarda ise sahne sonuna kadar sevgilisini dinledi ve şarkılarına eşlik etti.

AYRILIK İDDİASI YALAN ÇIKTI

Şarkıcı Mert Demir ile adı aşk dedikodularına karışan Serenay Sarıkaya Demir’in hit şarkısı ‘Ateşe Düştüm’ün vokalliğini üstlenmişti. Haklarında çıkan aşk iddiaları ile gündemden düşmeyen ikilinin ayrıldıkları da iddialar arasındaydı.

Masanın yanında bir de koruma ile oturan Sarıkaya, çıkışta ise gazetecilerin kapıda beklediğini öğrenince sevgilisi Mert Demir ile çıkabilmek için her türlü yolu denedi.

Otopark’ın mal kabul kapısından sevgilisi Mert Demir ile araca binen Serenay Sarıkaya, kendi aracını ise evine yolladı.

“DURUN BAKALIM” DEMİŞTİ

Geçtiğimiz aylarda Serenay Sarıkaya, ‘Ateşe Düştüm’ adlı şarkısıyla geniş kitleler tarafından tanınan şarkıcı Mert Demir ile anılmaya başlamıştı. Ünlü oyuncu, aşk iddiaları üzerine “Durun bakalım” diyerek akıllarda soru işareti bırakmıştı.

Ayrıca, ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ve şarkıcı Mert Demir’in ayrılık haberleri ortaya atılmış ardından Sarıkaya’nın, komedyen Cem Yılmaz’ın Sarıkaya’nın evine gittiği iddia edilmişti.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x